wizytówka

Intercontinental Grand Hotel Dieu w Lyonie jako największa i najbardziej prestiżowa inwestycja tego typu w historii Francji

W 2007 r. padła decyzja o przeniesieniu usług szpitala do innych zakładów. Przez kilka lat budynek był nieużywany, postanowiono o zagospodarowaniu jego przestrzeni jako hotelu.
Projekt odbił się szerokim echem we Francji. Powstał bowiem po przebudowie budynku monumentu historycznego z XVII wieku.

Firma Meblowa Nawrocki dołączyła do przebudowy w czerwcu 2018. Przystosowanie budynku użytku publicznego, konkretnie szpitala, na potrzeby hotelu zajęło pół roku. Prace trwały od czerwca do grudnia 2018 roku.

Za projekt odpowiedzialny jest Jean Philippe Nuel . Nasi specjaliści stworzyli części wspólne hotelu, a także wyposażenie meblowe 144 pokojów. Realizacja projektu była dużym wyzwaniem dla naszego zespołu. Dzięki doświadczeniu w projektach z 5-gwiazdkowymi hotelami, uznajemy ją za duży sukces, z którego jesteśmy dumni.
Zobaczcie zdjęcia!

Pozostałe aktualności

Aktualności - 17.06.2018
Ikona polskiego hotelarstwa w wykonaniu Firmy Meblowej Nawrocki – Sofitel Victoria w Warszawie

Realizacja 5-gwiazdkowego hotelu Sofitel Victoria w Warszawie napawa nas dumą. Hotel należy do grupy Orbis, która jest największą grupą hotelową w Polsce. Związana jest z francuską firmą ACCOR, która może się poszczycić tytułem największej grupy hotelowej w Europie.

czytaj całość
Aktualności - 16.06.2018
Jedna z największych realizacji Firmy Meblowej Nawrocki – paryski Courtyard by Marriott

Realizacja hotelu Marriott była jedną z większych w dorobku naszej firmy. Współpraca z największą grupą hotelową na świecie była dla nas dużym wyzwaniem. Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu dały jednak niesamowity efekt końcowy w czerwcu 2018 roku.

czytaj całość

Poznaj nasze usługi

To co wyróżnia Firmę Meblową Nawrocki spośród innych firm, to doskonała znajomość rynków zagranicznych, w szczególności frankofońskich.
Na rynku francuskim działamy już od 15 lat. Aktualnie rozwijamy się także w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

sprawdź ofertę

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzeżone - Nawrocki Group 2018