wizytówka

Zapoznaj się z naszą ofertą

Produkcja mebli

Firmę Meblową Nawrocki cechuje indywidualne podejście do Klienta. Ma on możliwość decydowania o systemie produkcji wnętrza inwestycji. Meble wykonywane są na zamówienie według indywidualnego projektu grup architektonicznych. Przedsiębiorstwo nie prowadzi produkcji katalogowej, co oznacza, że każdy projekt jest inny, realizowany zgodnie z projektem i stylistyką nakreśloną przez Klienta lub jego architekta. Można bez wahania powiedzieć, że meble przez nas wykonywane są “szyte na miarę”.

?php echo $image2['alt']; ?>

Kompleksowe wyposażenie

W naszej ofercie Klient odnajdzie pełną paletę wyposażenia hotelowego.
Dodatkowo, od pięciu lat właściciel Firmy Meblowej Nawrocki jest współwłaścicielem drugiej firmy, która produkuje łazienki prefabrykowane – Prefa Solutions

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz lub zadzwoń,
a z przyjemnością odpowiemy na Twoje wszystkie pytania.

Skontaktuj się z nami

Firma Meblowa Nawrocki zajmuje się wytwarzaniem wyposażenia ekskluzywnych wnętrz o wysokim standardzie. Naszym sztandarowym produktem są meble hotelowe tworzone w oparciu o indywidualny projekt. Wytwarzamy meble do pokoi oraz części wspólnych, takich jak recepcje czy bufety śniadaniowe.

Zajmujemy się również produkcją wyposażenia domów spokojnej starości.
Dbamy o meblowe zaopatrzenie eleganckich butików, restauracji i wszelkich budowli użytkowych o wysokim standardzie.

Za solidne i efektowne wykonanie mebli odpowiedzialny jest zespół projektantów i architektów wnętrz oraz doświadczona i wykwalifikowana kadra stolarzy. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu, możemy pochwalić się produkcją mebli najwyższej jakości, które charakteryzują się unikatowymi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi.

Tworzymy wyjątkowe wnętrza, znajdujące przychylność Inwestorów branży hotelowej i budowlanej, dostosowane do wymaganego stylu architektonicznego, możliwości przestrzennych czy standardu obiektu.
Mamy za sobą ponad 150 zrealizowanych obiektów hotelowych w prawie stu miastach we Francji. Liczba ta nieustannie wzrasta.

Przy współpracy z naszymi architektami, oferujemy pomoc w rozwiązywaniu technicznych problemów konstrukcji mebli. Otrzymane rysunki przerabiamy na projekty wykonawcze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stałemu zespołowi pracowników, możemy zagwarantować poprawność technologii w wytwarzaniu mebli. Nie boimy się podejmować nawet bardzo skomplikowanych realizacji i twórczych idei. Jeśli szukacie Państwo wykonawcy, który doskonale odwzorowuje Waszą niesztampową koncepcję, skontaktujcie się z nami.

31

lat doświadczenia

200 +

zrealizowanych obiektów

100 +

europejskich miast

Realizacje Firmy Meblowej Nawrocki
to kwintesencja estetyki i funkcjonalności

Zobacz nasze realizacje

Dzięki korzystaniu z najwyższej jakości materiałów,
powstają wyjątkowe produkty, które cenione są w wielu krajach.

zobacz pozostałe realizację

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzeżone - Nawrocki Group 2018