wizytówka

Najlepszą formą przewidywania przyszłości,
jest jej tworzenie

Historia

Firma Meblowa Nawrocki została założona 21 października 1991 roku przez Pawła Nawrockiego w miejscowości Brzeźnica koło Bochni, znajdującej się 45 kilometrów od Krakowa. W przeciągu tych lat z małej, rodzinnej firmy stała się przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad stu pracowników, które ma za sobą wyposażenie ponad 200 hoteli w 8 krajach na dwóch kontynentach.

Pierwsze sklepy, gdzie Klient mógł zobaczyć asortyment firmy, powstawały w Brzesku i Bochni, a następnie w Krakowie. Pierwsze duże sukcesy pojawiły się w 1999 roku. Dostaliśmy nagrodę za najlepszy jakościowo produkt na Międzynarodowych Targach Katowickich w kategorii “Mebel Roku” oraz przyznano nam I miejsce na targach mebli “Kraków ‘99”.

W 2003 roku firma zrealizowała swój pierwszy hotel we Francji. Był to hotel w Paryżu, w którym zostały wykonane meble do wszystkich pokoi i części wspólnych obiektu.

W kolejnych latach firma współpracowała z takimi grupami hotelowymi jak: Accor, Best Western, Marriott, Oceania Hotels, OKKO, InterContinental Hotel Group. Dzięki współpracy z największymi grupami hotelowymi świata przedsiębiorstwo zdobyło doświadczenie i renomę, co skutkowało zamówieniami z innych krajów europejskich takich jak np. Niemcy, Belgia, Luksemburg, Wielka Brytania oraz oczywiście Polska, gdzie Firma Meblowa Nawrocki działa i wykonuje projekty głównie na zasadach współpracy z największą polską grupą hotelową Orbis, którego głównym udziałowcem jest największa europejska grupa hotelowa Accor.

Po kryzysie gospodarczym początku nowego tysiąclecia w Polsce zdecydowaliśmy się na ekspansję zagraniczną. W 2002 roku firma uczestniczyła w targach hotelowych Equip Hotel w Paryżu, gdzie zostało przygotowane stoisko prezentujące produkty pod hasłem „wyposażenie hoteli”. Po pozytywnym odbiorze ze strony odwiedzających oraz organizatorów firma została zaproszona na targi w Monako. Po stworzeniu struktury przedstawicieli handlowych i nawiązaniu współpracy z pierwszymi klientami Firma Meblowa Nawrocki rozpoczęła wzmożony eksport do Francji. Zostało to dostrzeżone przez Polską Organizację Handlową, która nagrodziła przedsiębiorstwo srebrnym medalem w kategorii najlepszej usługi na rynek francuski.

Wartości

Firma Meblowa Nawrocki jest firmą rodzinną, założoną w 1991 roku w Brzeźnicy pod Bochnią przez Pawła Nawrockiego. Zaczynając od funkcjonowania w środowisku lokalnym, obecnie świadczy już usługi na rynkach międzynarodowych. Najważniejszymi elementami tożsamości przedsiębiorstwa są tradycja, wysoka jakość, innowacyjność oraz kompleksowość wykonywanych usług.

Proces produkcji opieramy na najnowszych rozwiązaniach technologicznych, które są zgodne ze współczesną myślą inżynieryjną i architektoniczną. Nieustannie poszukujemy najefektywniejszych możliwości konstrukcyjnych. Dzięki nowoczesnemu parkowi technologicznemu oraz za sprawą wewnętrznego biura projektowego, które właściwie reagują na zmiany w branży budowlanej, możemy wdrażać innowacyjne rozwiązania w realizacji projektów inwestycyjnych naszych Klientów.

Une qualité éprouvée sur le marché francais.

1991

Założyciel firmy, Paweł Nawrocki, od samego początku jej istnienia dążył do stworzenia samowystarczalnego przedsiębiorstwa, które nie będzie musiało współpracować z kolejnymi podwykonawcami. Niejednokrotnie opóźnia to bowiem realizację kontraktów. Z biegiem lat powstawały sprofilowane działy, umożliwiające wdrożenie kompleksowego procesu produkcyjnego, tj.: dział metalowy, dział tapicerski oraz w pełni zautomatyzowana lakiernia.

Priorytetem firmy jest wysoka jakość wykonywanych usług. W Nawrocki Meble dbamy o każdy szczegół związany z produkcją wnętrz, począwszy od doboru najlepszych elementów składowych mebli, przez plan procesu produkcji, po szybki i bezpieczny transport wyposażenia wnętrz do miejsca docelowego. Jakość usług gwarantują wieloletnie doświadczenie i szerokie kompetencje naszych pracowników.

Firma Meblowa Nawrocki to również dbałość o tradycję, jaką niewątpliwie jest rozwijające się od wieków, na terenach Polski, rzemiosło związane z obróbką drewna. Jesteśmy świetnymi stolarzami, doskonale znającymi strukturę i możliwości wykorzystania danego materiału. Wraz z rozwojem rzemiosła wykształciła się w Polsce myśl budowlana. Polscy specjaliści są do dzisiaj wysoko cenieni na europejskich rynkach pracy.

W naszym przedsiębiorstwie obecna jest polska solidność i sumienność oraz szacunek i pokora wobec środowiska. Połączenie nowoczesnych rozwiązań z tradycyjnymi metodami produkcji jest kwintesencją naszego podejścia do pracy.

31

lat doświadczenia

200 +

zrealizowanych obiektów

100 +

europejskich miast

Poznaj nasze usługi

To co wyróżnia Firmę Meblową Nawrocki spośród innych firm, to doskonała znajomość rynków zagranicznych, w szczególności frankofońskich.
Na rynku francuskim działamy już od 15 lat. Aktualnie rozwijamy się także w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

sprawdź ofertę

Realizacje Firmy Meblowej Nawrocki
to kwintesencja estetyki i funkcjonalności

Zobacz nasze realizacje

Dzięki korzystaniu z najwyższej jakości materiałów,
powstają wyjątkowe produkty, które cenione są w wielu krajach.

zobacz pozostałe realizację

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzeżone - Nawrocki Group 2018