wizytówka

Nasze referencje

Firma Meblowa Nawrocki ceniona jest zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, zgodnych ze współczesną myślą inżynieryjną i architektoniczną, wypracowaliśmy sobie efektywny proces produkcji mebli. Naszym Klientom oferujemy szereg innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają realizację nawet najbardziej kreatywnych projektów.

Zobacz, kto zaufał naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które zdobywaliśmy na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Najlepsza polska usługa na rynku francuskim

To, co wyróżnia Firmę Meblową Nawrocki spośród innych firm, to doskonała znajomość rynków zagranicznych, w szczególności frankofońskich. Na terenie Francji działamy już od 15 lat.

Założona w 1991 w Brzeźnicy koło Bochni Firma Meblowa Nawrocki dość szybko, z małej, rodzinnej firmy rozrosła się do dużego przedsiębiorstwa, które zatrudnia stu pracowników i ma w swoim portfolio wyposażenie ponad 200 hoteli w 8 krajach.

Pierwsze sklepy, gdzie Klient mógł zobaczyć asortyment firmy, powstawały w Brzesku i Bochni, a następnie w Krakowie. Jednak to dopiero rynek francuski wzniósł działania firmy na wyższym poziom.

W 2002 roku firma zdecydowała się na ekspansję zagraniczną.
Uczestniczyła w targach hotelowych Equipe Hotel w Paryżu, gdzie zostało przygotowane stoisko prezentujące produkty pod hasłem „wyposażenie hoteli”. Prezentacja Firmy Meblowej Nawrocki została odebrana bardzo pozytywnie. Już w 2003 roku zrealizowaliśmy pierwszy hotel we Francji.
To w tym państwie wykonaliśmy takie projekty jak: paryski Courtyard by Marriott czy Intercontinental Grand Hotel Dieu w Lyonie.

Zapoznaj się z referencjami

Pobierz PDF z referencjami

Pobierz

Wiedza i doświadczenie

Cały proces produkcyjny opieramy o najnowsze rozwiązania z branży. Nowoczesny park technologiczny i wewnętrzne biuro projektowe dają nam nieskończone możliwości rozwoju i wykonywania zachwycających projektów. Ponad 25 letnie doświadczenie pozwala nam na proponowanie Klientom najbardziej optymalnych rozwiązań.

Jakość usług to priorytet naszych działań. Dbamy o każdy szczegół związany z produkcją wnętrz, począwszy od doboru najlepszych elementów składowych mebli, poprzez perfekcyjnie zaplanowany proces fabrykacji, po bezpieczny transport wyposażenia na miejsce docelowe.

31

lat doświadczenia

200 +

zrealizowanych obiektów

100 +

europejskich miast

Zaufali nam

Wszystkie prawa zastrzeżone - Nawrocki Group 2018