Nawrocki SDB

Nawrocki SDB to firma powstała w 2013 r., jako podmiot należący do Spółki Nawrocki Group, niemniej jednak posiadający niezależną statutowo pozycję. W Nawrocki SDB zajmujemy się produkcją i instalacją prefabrykowanych łazienek, w związku z czym kierujemy swoją ofertę do deweloperów, właścicieli hoteli i inwestorów branży budowlanej. Każda łazienka produkowana jest na indywidualne zamówienie Klienta i posiada unikalny design. Nie działamy szablonowo, nie posiadamy produkcji katalogowej – oferta przygotowywana jest na indywidualne zamówienie. Nie oznacza to jednak, że konieczna nam jest gotowa koncepcja – wystarczy, że Klient zakreśli, jakie ma oczekiwania, a nasi projektanci i inżynierowie stworzą unikatowe rozwiązania i przedstawią plany realizacji projektów. Nasz Klient pozostaje osobą decyzyjną na każdym etapie prac.

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Nawrocki Group dla usługi ŁAZIENKA PREFABRYKOWANA.

 

 

Pobierz

Oferta Firmy Nawrocki SDB

Oferta Nawrocki SDB opiera się na produkcji i instalacji łazienek prefabrykowanych. Prefabrykowana łazienka to gotowe i kompletne pomieszczenie wykonane w zewnętrznej fabryce, poza miejscem budowy. W pełni wyposażone pomieszczenia łazienkowe instalowane jest bezpośrednio w powstających budynkach.

Budowa łazienki to proces w pełni dostosowany do indywidualnych oczekiwań Inwestora. Po konsultacjach z Klientem proponujemy optymalny projekt, odpowiadający jego potrzebom i możliwościom finansowym. Nasze łazienki wykonujemy z elementów z każdego przedziału cenowego. Proponując unikalny design sprawiamy, że łazienka wyróżni się elegancją. Wykonujemy fabrykację dowolnych wymiarów, kształtów i stylów wanien, umywalek, brodzików oraz blatów.

 

Dążąc do zapewnienia usług na najwyższym poziomie, firma Nawrocki SDB oferuje swoim Klientom dwuletni bezpłatny serwis poinstalacyjny [SAV - Service Apres Ventes]. Dzięki niemu, nasze realizacje znajdują się pod kontrolą fachowców a właściciel jest pewien, że całe pomieszczenie jak i pojedyncze elementy wyposażenia łazienki znajdują się w optymalnym stanie.

Co więcej, przez pięć lat od momentu montażu łazienki, Inwestor ma możliwość wymiany poszczególnych jej elementów, co możliwe jest dzięki gwarancji przechowania ich identycznych odpowiedników w halach Nawrocki Group.

 

Do głównych czynników przemawiających za wyborem łazienki prefabrykowanej należy zaliczyć, przede wszystkim, następujące kwestie:

 

Kompletna łazienka (ściany, podłogi, flizy, armatura, lustra, hydraulika i wentylacja) powstaje w jednej hali produkcyjnej;
Pełen proces wykonania i złożenia w miejscu docelowym jednej łazienki trwa niecały dzień;
Dzięki kontrolowanemu zużyciu i kontrolowanym stratom materiałów oraz zastosowaniu systemów energooszczędnych instalacji, łazienka prefabrykacyjna odpowiada ekologicznym standardom inżynierii XXI w;
Za produkcję, transport i montaż łazienek w miejscu docelowym odpowiada jedna, doskonale zorganizowana ekipa fachowców;
Materiały wykorzystywane w produkcji są lekkie, równocześnie wytrzymałe, odporne na wilgoć i rdzę;
Standard, jak i styl architektoniczny pomieszczenia określa Inwestor. Łazienka może odpowiadać poziomowi dwu/trzy/cztero/pięcio gwiazdkowych budynków;
Proces produkcji łazienek przebiega równocześnie z procesem budowy inwestycji, co automatycznie przyśpiesza moment zamknięcia gotowej budowli.