Firma Meblowa Nawrocki

Firma Meblowa Nawrocki zajmuje się wytwarzaniem ekskluzywnego wyposażenia wnętrz. Naszym sztandarowym produktem są wytwarzane pod indywidualny projekt meble hotelowe do pokoi oraz meble do części wspólnych jak recepcje, bufety śniadaniowe itp. Nie pomijamy produkcji wyposażenia domów spokojnej starości i akademików. Integralną częścią naszej działalności jest wyposażenie meblowe eleganckich butików, restauracji oraz innych budowli użytkowych o wysokim standardzie. Projektanci i architekci wnętrz, doświadczona i wykwalifikowana kadra stolarzy oraz nowoczesny park maszynowy to atrybuty Firmy Meblowej Nawrocki, dzięki którym jesteśmy w stanie wytwarzać meble najwyższej jakości, charakteryzujące się najwyższymi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. Niezależnie od stylu architektonicznego, możliwości przestrzennych i standardu obiektu nasza firma tworzy wnętrza znajdujące przychylność Inwestorów branży hotelowej i budowlanej. Mamy za sobą 147 zrealizowanych obiektów hotelowych w 93 miastach francuskich, a liczba ta z roku na rok wzrasta.

 

Pracując z architektami do naszej współpracy dokładamy walor dodatni służąc naszym doświadczeniem w rozwiązywaniu technicznych problemów konstrukcji mebli. Za każdym razem otrzymane rysunki są przez nas przerabiane na rysunki wykonawcze. Dzięki naszej długoletniej działalności oraz stałej i niezmiennej ekipie pracowników możemy zagwarantować poprawność technologii w wytwarzaniu mebli. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymyślne idee. Dlatego jeśli poszukujecie Państwo wykonawcy zdolnego do odwzorowania Waszych niesztampowych koncepcji, jesteśmy idealnym wyborem.

 


 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Nawrocki Group dla usługi WYPOSAŻENIE WNĘTRZ OBIEKTÓW HOTELOWYCH.

 

Pobierz                                                                                             

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Nawrocki Group dla usługi WYPOSAŻENIE RESTAURACJI.

 

Pobierz

 

 

 

Mapa prezentująca lokalizację wybranych realizacji Firmy Meblowej Nawrocki

Oferta Firmy Meblowej Nawrocki

Zakres usług

 
 
 
 
 
 
 
 
 

System Tradycyjny / Prefabrykacja

Nasi Klienci mają możliwość decydowania o systemie produkcji wnętrza inwestycji. W systemie tradycyjnym meble tworzone są zgodnie ze standardowymi mechanizmami fabrykacji, w systemie prefabrykacji natomiast, produkcja opiera się na wytwarzaniu całego pomieszczenia (ściany, podłogi, elektryka/hydraulika/wentylacja oraz umeblowanie), które następnie jest przetransportowane na miejsce budowy.

Pomieszczenia Wspólne / Indywidualne

Wyposażamy w meble zarówno powierzchnie wspólne w budynku (restauracje, puby, recepcje, spa, sauny), jak i pojedyncze pokoje.

Kompleksowe wyposażenie

W naszej ofercie Klienci odnajdą pełną paletę wyposażenia wnętrz obejmującą zarówno meble do pokoi sypialnianych, salonów, łazienek, kuchni i holu.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontakuj się z nami.
 
Przejdź